Kendine has yöntemleriyle insanlara yardımcı olan medyum Orhan AKAY'ın ünü ülke sınırları aşmış ve Azerbaycan da yaşayan bir çok insanda bu konuda kendisine başvurmaktadır. Kardeş ülkemiz olarak gördüğümüz ve aynı kanı taşıdığımız Azeri Türkü kardeşlerimize yardım etmek ise medyum Orhan AKAY için bir şereftir. Azerbaycan'da bir çok insanı isteklerine kavuşturan Orhan AKAY bu sayede Azeri kardeşlerimizin de sevgi ve saygısını kazanmıştır. Azerbaycan aşk büyüsü, Azerbaycan evlilik büyüsü, Azerbaycan bağlama büyüsü, Azerbaycan kısmet büyüsü en çok istenen büyüler arasındadır. Azerbaycandaki medyumlar da devamlı olarak medyum Orhan AKAY ile bilgi alışverişi yapmakta ve bu ilimler konusunda onu Üstad olarak görmektedirler. Özellikle büyü bozma konusunda birçok defa kendisinden yardım talep edilmiş ve Orhan AKAY bu yüzden 3 kere bizzat Azerbaycan'a davet edilerek gitmiştir.

İYİ BİR MEDYUM NASIL OLMALIDIR

Medyumluk bir çok zorlukla dolu bir ilimdir ve bu ilimi bilmeyen ancak medyum olduğunu iddia eden de  bir çok insan vardır. Bu da hem kendilerini hem de kendinden yardım isteyen insanları riske atmak demektir. Bu yüzden medyum olmayan veya yetersiz bilgisi olan kişilerin bu ilimleri yapmaya çalışması son derece tehlikelidir. Aslında detaylara biraz dikkat edilirse kişinin güvenilir ve uzman bir medyum mu yoksa medyum olduğunu iddia eden birisi mi olduğu anlaşılabilir. Öncelikle iyi bir medyum kendini en iyi olarak görmez çünkü bu kibirden başka bir şey değildir. Yaptıkları işlemler çok başarılı olsa da ülkemizde aynı şekilde başarılı medyumlarda vardır bu yüzden en iyi olduğunu iddia etmek kibir dolu bir sözdür.

İkinci bir konu medyumun size kesin bir tarih vermesi kesinlikle söz konusu olan bir şey değildir. Medyumlar insanların isteklerinin gerçekleşmesinde önemli bir aracıdır ama isteklerin gerçekleşmesini sağlayan Allah'tır. Bu yüzden bir medyum kesinlikle size 7 günde kesin etki gibi kesinlik içeren vaatlerde bulunmaz. Medyumlar kişilere tahmini bir süre verebilir bu da daha önce tecrübelerinden edindiği bir süredir. Ve bu süreler bazen daha kısa bazen ise daha uzundur. Bu yüzden kesin tarih veren insanlar medyum olduğunu iddia eden kişilerdir ve bu tür insanlardan uzak durmalısınız. Bunları göz önünde bulundurarak  medyum ararsanız uzman ve güvenilir bir medyum bulmanız zor olmayacaktır. Medyum Orhan AKAY ile çalışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.