Ayırma büyüsü hem yapımı hem bozulması çok zor bir büyüdür. Özellikle büyü tam etkisini gösterdikten sonra büyü bozma işlemi çok daha zor olacaktır. Uzman bir medyumdan yardım alınarak yapılan ayırma büyüsünü bozmak ise bazı durumlarda imkansızdır. Bu yüzden ayırma büyüsü belirtileri hissedildiği zaman vakit kaybetmeden bir medyumdan yardım alınması şarttır. Aksi takdirde yapılan büyüyü bozmak çok daha zor olacağı gibi bu işlemin başarıya ulaşma oranı da düşecektir.

AYIRMA BÜYÜSÜ NE İÇİN YAPILIR

Ayırma büyüsü çeşitli sebeplerden dolayı eşler yada sevgililer arasında huzursuzluk çıkararak kişilerin ayrılması hedeflenen bir büyüdür. Bunun en temel sebebi ise kaynanalar tarafından evlatlarını korumak için yapılır. Özellikle akıllarında başka bir gelin ya da damat adayı olan kaynanalar bu şekilde evladının daha mutlu olacağını düşünmektedir. Bazı durumlarda ise kişi, sevdiği insanın eşinden ya da sevgilisinden ayrılması için bu büyüye başvurmaktadır. Sebep her ne olursa olsun bazı istisnai durumlar dışında ayırma büyüsü yapmak çok tehlikeli ve günahtır.

AYIRMA BÜYÜSÜ BOZMA

Ayırma büyüsü bozma işlemi uzman bir medyum tarafından yapılmadığı takdirde imkansızdır. Ayrıma büyüsünü yapan kişi ne kadar uzmansa yapılan büyüyünün de o kadar erken bozulmasında fayda vardır. Özellikle büyü belirtileri hissedildiği zaman önemsememezlik yapılmamalı ve bir medyuma danışılmalıdır. Büyü tam anlamıyla etkisini gösterdikten sonra bozulmaya çalışılsa bile bazı durumlarda bu imkansızdır. Bu yüzden büyünün erken teşhis edilmesi bozma işlemini çok daha kolay bir hale getirecektir.

AYIRMA BÜYÜSÜ BELİRTİLERİ NELERDİR

Ayırma büyüsünün ilk belirtileri kişilerin rüyalarında birbirini kötü şekillerde görmesiyle başlar. Daha sonra kişiler birbiriyle olur olmadık tartışmalara girmeye ve birbirlerine karşı olan duygularını sorgulamaya başlar. Bazı zamanlarda kişiler birbirlerini bir yabancı olarak görür ve zamanla güvensizlikler artar. Bu zaman içerisinde kişiler birbirleriyle tartışsalar dahi şiddet olaylarının yaşanma ihtimali çok düşüktür. Bunun sebebi kişilerin birbirinden biraz da olsa çekinmesinden kaynaklanmaktadır. Zira eşler sürekli olarak diğerinin kendisine zarar vereceğini düşünür ve bu yüzden tartışmalar genellikle mesafeli olur. Büyünün tam etkisini göstermesiyle beraber kişilerin birbirine tahammülü kalmayacak ve ayrılık konusunda hem fikir olacaklardır. Bundan sonra da asla birbirlerini görmek istemeyeceklerdir.