Ayakkabı büyüsü aşk büyüleri içerisinde en güçlü etkiyi gösteren büyülerden birisidir ancak bu büyü yapılan kişi sadece aşık olmaz bir köle gibi kişiye bağlanır. Ayakkabı büyüsünü yaptırmadan önce bir kaç kere düşünmekte fayda var. Çünkü bu büyüye maruz kalan kişi sevgiden çok kölelik benzeri duygularla hareket edecektir. Bu yüzden halk arasında kölelik büyüsü yada sihri bende büyüsü diyede bilinen bu büyü aşk adına yapılan kara büyülerden birisidir.

AYAKKABI BÜYÜSÜ GÜNAH MI?

Ayakkabı büyüsü yapılış amacı itibariyle kişinin iradesini doğrudan etkilediği için kişinin kalbine tesir etmek yerine kişiye yönelmeye mecbur bırakılır. Diğer aşk büyüleri genellikle kişinin sizi farketmesini, sizi daha güzel, daha şirin görmesini ya da sizinle ilgili olumlu düşünceler beslemesini sağlar. Yani kişi sizi bir şekilde farkedecek sizinle ilgili rüyalar görecektir vs ancak iradesi yine kendi elinde olacaktır. Burada söz konusu olan büyü ise kişinin doğrudan iradesine etki edecek ve size aşık olmaya mecbur bırakılacaktır. Kişinin iradesine doğrudan etki ettiği için de ayakkabı büyüsü kara büyülerden birisidir ve yapılması günahtır.

AYAKKABI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Ayakkabı büyüsünü yapabilmek için kişinin giydiği ayakkabının ölçüleri, anne adı ve doğum yeri, tarihi gibi bilgilerin öğrenilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler öğrenildikten sonra orta kalınlıkta kırmızı ve siyah iki ip temin edilmelidir. Daha sonra sağ ayakkabıyı temsil edecek siyah ve sol ayakkabıyı temsil edecek kırmızı ipler ayakkabının ölçülerinde kesilerek büyü yapma işlemine geçilir. İpler kesildikten sonra tılsımlı sözler ve kişinin bilgileri söylenerek iplere düğüm atma aşamasına geçilir. Bu işlem tamamlandıktan sonra düğümlenen ipler 1 gün muhafaza edilir ve ertesi gece bu ipler tılsımlı sözler söylenerek yakılır. Yakılan iplerin külleri yine 1 gece muhafaza edilir ve büyü yaptıran kişiye gönderilir. Son olarak küllere az miktarda tuz atılır ve büyü yapılacak kişinin ayakkabısının içine dikkat çekmeyecek kadar tuz ve kül dökülür. Kişi ayakkabıyı giydiği günden sonra büyü etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Zamanla kişi çevresinden uzaklaşacak veya çevresindeki insanlar bir şekilde hayatından çıkmaya başlayacaktır. Burada büyü yaptıran kişinin yanında olması ve o kişiyi teselli etmesi gerekmektedir. Zaten sizden nefret eden birisi olsa dahi büyünün etkisinden dolayı size karşı olumsuz olan bütün duyguları yok olacaktır. Ve teselli etmeniz sonucunda çevresinde sadece sizin olduğunuzu görecek ve hem size bağlanacak hem de kendini size karşı borçlu hissedecektir.