Genellikle aşk konularında insanlar büyülerden yararlansa da aşk vefki hazırlatmak bazı durumlar da büyü yapılmasından çok daha yararlı  olacak bir işlemdir. Her ne kadar vefk hazırlatmak daha zahmetli ve uzun süren bir işlem olsa da güçlü etkisinden dolayı en çok tercih edilen işlemlerden birisidir. Ancak vefk işlemi yapılırken medyum seçimi çok önemlidir ve yapılan en ufak bir hata işlemin olumsuz sonuçlanmasına yol açacaktır. Aynı zamanda işlem yapacak olan kişinin bu ilimler konusunda uzman olması yapılacak işleme doğrudan etki edecektir.

AŞK VEFKİ NASIL HAZIRLANIR

Vefkler kişinin bilgileri doğrultusunda bazı hesaplamalar yapılarak kişiye özel hazırlanan işlemlerdir. Aşk vefki hazırlamak için vefk hazırlanacak kişinin yıldızı ve bu yıldıza uygun zaman dilimi gibi bir çok etken belirlenerek işleme başlanır. Burada bir çok detaya ihtiyaç duyulacağı için vefk hazırlayacak kişinin her adımı çok önemlidir. Vefki hazırlayacak kişi en ufak bir ayrıntıyı göz ardı etmemeli ve tüm hesaplamaları tekrar ederek yapmalıdır. Yapılan işlemlerdeki bu hassasiyeten dolayı vefkin hazırlanması bazen haftalarca bazne aylarca sürebilir. Burada vefk hazırlatacak kişi asla acele etmemeli ve işlemin bir an önce yapılması yerine sağlam yapılmasını idrak etmelidir. Aksi takdirde yapılacak en ufak bir hata sonucunda vefkin etkileri olumsuz olacak ve verilen bütün emekler boşa gidecektir.

AŞK VEFKİ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Aşk vefkini hazırlatmak için kişiye bazı hesaplamalar yapılmadan bilgi verilmesi yanlış anlaşılmalara sebep olacaktır. Vefk her insan için farklı şekilde hazırlanan bir işlem olduğu için süresi kişiden kişiye göre değişmektedir. Burada tahmini bir süre vermekte çok mantıklı değildir çünkü bu tamamen kişinin bilgilerinin hesaplanması sonucu ortaya çıkacak bir durumdur. Vefk hazırlatacak kişinin sabırlı olması da yapılacak işleme doğrudan etki edecek bir etkendir. Bu yüzden sabırsız ve aceleci kişilerin vefk hazırlatması bir çok olumsuzluk yaşanmasına sebebiyet verecektir. Vefk hazırlatılırken işlem yapacak uzman kişi ancak sizden öğrendiği bilgilerin hesaplanmasından sonra tahmini bir süre verecektir. Bu süre içerisinde kişi inancını yitirmemeli ve dua etmelidir.