Aşk büyüsü insanların bu dünyada gerçek mutluluğa ulaşmasını ve sevdiği insanın da sizi sevmesini sağlayan ve en çok istenen büyülerden birisidir. Özellikle içinde bulunduğumuz çağda insanlar artık aşk, sevgi gibi duygulara daha çok ihtiyaç duymaktadır çünkü herkes yalnızlaşmaya başlamıştır biraz. Siz birini ne kadar sevseniz de bunu gerçekte görecek insan ise maalesef çok azdır. Peki bu durumda isyan etmek veya ümitsizliğe mi düşmek gerekiyor yoksa Allah'ın bize sunduğu ilimlerden mi faydalanmak gerekir. İsyan etmek insana manevi anlamda ciddi zararlar verebilecek bir yoldur ve kimse isyan ederek bir şey kazanmamıştır. Allah biz insanlara bazı sıkıntılar vermiştir ki bu şekilde iyi olanın değerini anlayalım ve bu iyiyi de kendisinden umudu kesmeyen insanlara bahşetmiştir. Eğer hem bu dünyada hemde ahirette mutlu olmak istiyorsanız Allah'ın bize bahşettiği bu ilimlerden uzman bir medyum aracılığı ile faydalanabilirsiniz.

AŞK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Aşk büyüsü için büyü yapılacak kişinin bir eşyası gereklidir bu eşyayı ne kadar uzun süre kullanmışsa etkisi de o kadar fazla olacaktır. Daha sonra kırmızı bir kurşun kalem beyaz kağıt ve etkili olması için ceylan derisi gerekmektedir. Bu büyünün ilk aşaması gizli olmalıdır ve büyüden kimseye bahsedilmemesi gerekmektedir. Daha sonra özellikle cuma gecesi bu büyünün yapılması daha etkili olmaktadır. Beyaz kağıda kırmızı kalem ile tılsımlı sözler yazılır ve süryanice olan tılsımlı sözler söylenerek kağıt ve kişinin eşyası ceylan derisine sıkıca sarılır. Sonra ceylan derisi kırmızı bir iple açılmayacak şekilde dikilir. Son aşama ise toprağa gömme aşamasıdır bu da kimsenin bulamayacağı bir yerde olmalıdır. En son yine aramice veya süryanice olan tılsım sözler makamınca okunarak ceylan derisi toprağa gömülür.

AŞK BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Aşk büyüsü cinnilerden yardım alınarak yapılan bir büyüdür ve büyü yapıldıktan sonra cinniler büyü yapılan kişiye sürekli olarak sizi hatırlatır. Özellikle rüyalarında devamlı olarak sizi görür, kulağına her zaman sizinle ilgili sözler söylenir. Sonunda kişi sizi düşünmeden yapamaz hale gelir ve sizinle iletişim kurarak duygularını söyler. Büyü herkes için farklı sürelerde gerçekleşse de genellikle 4 hafta içinde kişiler isteklerine ulaşmaktadır. Ama her büyüde olduğu gibi aşk büyüsünde de uzman bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Aksi takdirde yarardan çok zararını görebilirsiniz. Ünlü medyum Orhan AKAY uzun senelerden beri insanlara yardımcı olarak daha mutlu bir hayat yaşamalarına vesile olmaktadır.