AŞIK ETME TILSIMI

Aşık etme tılsımı etme veya kişiler arasında bir kalp bağı oluşturmak için çok çeşitli yöntemler olduğu gibi bu gibi işlemleri evde denemek çok tehlikelidir. Hem bilgi eksikliği hem de gerekli malzemelerin nasıl kullanılması gerektiği bilinemeyeceği gibi bunlar temin edilse dahi kişinin uzmanlık alanı olmadığı için uzak durulmalıdır. En basit mantıkla herhangi bir meslekte bile belli bir bilgi birikimi ve gerekli ekipman olmadan bir şey yapmak mümkün değildir. Bunların nasıl yapıldığını izlesek, gerekli ekipmanları tamamlasak bile o işi yapmak için belli bir zaman geçecektir. Bazı durumlarda ise el yatkınlığı gibi kişiye özel bir yetenek olmadığı takdirde o işi yapmak mümkün olmayacaktır.

AŞK TILSIMI HAZIRLAMA

Büyü yapma, celb hazırlama, tılsımları kullanmak için de doğuştan gelen bazı özel yeteneklerin kişide bulunması gerekmektedir. Aksi takdirde diğer mesleklerde olduğu gibi kaybedilecek şeyler maddi değil manevi olacaktır. Bu yüzden internetten öğrenilen, kitaplardan okunan bilgilerle bu işlemlerin başarıya ulaşması çok zordur. Bir de yanlış yapıldığı takdirde kişi en etkili kara büyülerden bile daha büyük tehlike içerisindedir. Zira büyünün nasıl yapıldığı büyü bozma aşamasında en önemli detaylardan birisidir. Büyüler belli bir yöntemle yapıldığı için nasıl ve hangi maddeler kullanılarak yapıldığı öğrenilirse büyüyü bozmak o kadar kolay olacaktır. Ancak bilgi birikimi olmayan bir insanın yapacağı hata yüzünden işlemler doğru bir sırayla yapılmadığı için tehlike çok daha büyüktür. Bir iplik düzgün sarılırsa onu çözmesi de o kadar kolay olacaktır ancak karman çorman sarıldığı takdirde bu iplerin çözülmesi hiç kolay olmayacaktır. Büyü bozmakta bu bakımdan iplik örneğine benzetilebilir.

KARA BÜYÜ YAPANLAR NEDEN BU YOLU TERCİH ETMEZ

Eğer bilgisizce yapılan işlemler daha zor bozuluyorsa neden medyumlar bu yolu tercih etmezler diye düşünebilirsiniz. Bu tür yapılan büyüler çift taraflı bıçak gibidir ve kime zararı olacağı tam olarak bilinemez. Bu yüzden bilgisizce bu işlemleri yapmak bir nevi intihar etmekle eşdeğerdir ve yapılan insandan çok yapan ve yaptıran insana zararı olacaktır. Bu yüzden her medyum belli bir yöntem ve belli bir sırayla bu işlemleri yapmak zorundadır.