Artvin ilimizde son nüfus sayımında yaklaşık olarak 166 bin insan yaşamaktadır ve hayallerine kavuşmak veya dertlerinden kurtulmak isteyen çok sayıda insan bulunmaktadır. Medyum arayan kişiler ise Artvin medyum, Artvin büyü yapan hoca, Artvin büyü bozan hoca, Artvin medyum adresleri, Artvin cinci hoca gibi aramalar yapmakta ve derdine çare olacak medyumu bulmak istemektedirler. Ama Artvin medyum, Artvin'de bulunan medyumlar türünde aramalar yapmak her zaman istediğiniz sonucu vermeyebilir. Çağımızın gelişmesiyle artık medyumlar Türkiye'nin her yerine kargo aracılığıyla yaptığı işlemleri gönderebilmektedir. Bu yüzden aramalarınıza daha açıklayıcı kelimeler yazarsanız aradığınız medyumu bulmanız daha kolay olacaktır. Örneğin güvenilir medyum, ünlü medyum veya ünlü medyumlar türünde arama yapmak sizi sonuca biraz daha yaklaştıracaktır. Zaten bulunduğunuz yerdeki medyum uzaktaki medyumdan daha faydalıdır gibi bir durum söz konusu değildir. Yani medyum yakın ise yapacağı işlem o kadar etkili olur gibi bir düşünce son derece yanlış olur.

MEDYUMLUK VE SABIR

Medyumluk ilminde en önemli konulardan birisi de sabırdır. İnternet üzerinde denk geldiğiniz 7 günde hayallerinize kavuşmak, 3 günde kesin etki türünde paylaşım yapan medyumlara kesinlikle itibar etmeyiniz. Çünkü medyum sizi isteklerinize ulaştırmak için bir aracıdır ve duaları kabul eden Allah'dır (cc). Medyum ruhani varlıkların, tesirli duaların yardımıyla size yardımcı olmaktadır. Allah (cc) şüphesiz duaları kabul eder ama erken veya geç. Bu yüzden medyumluk ilminde yapılan işlemin etkisi bakımından sabır büyük bir önem teşkil etmektedir. Güvenilir bir medyumun size kesinlikle şu zaman da veya bu zaman da etki eder demesi mantıklı bir şey değildir. Medyum daha önceki tecrübelerine göre tahmini bir süre belirtebilir bu normaldir ama zamanını kesin olarak size bildiremez.

ACELE İŞE ŞEYTAN KARIŞIR

Eğer işinizin bir an önce olmasını istiyorsanız ve kesin tarih veren bir medyumla iş yapmak isterseniz sonuçları hiç iyi olmayacaktır. Dertlerinizden kurtulmak veya isteklerinize ulaşmak isterken daha büyük sorunla karşılaşma ihtimaliniz de artacaktır. Çünkü medyumluk ilminde bu işi hiç yapmamak yarım yamalak yapmaktan daha evladır. Bu yüzden isteklerinize kavuşmak için biraz sabrederseniz elbette istekleriniz gerçekleşecektir ama acele ederseniz yeni dertler edinmeniz kaçınılmazdır.