İstanbul Arnavutköy ilçesinde yaşayan insanlar hayatını daha iyi yaşamak için kendine yardımcı olacak medyum arayışı içerisindedir. Allah'ın bize bahşetmiş olduğu bu ilimleri kullanmakta pek tabi doğal bir durumdur. Ama maalesef bazı insanlar bunun aksini iddia ederek büyünün her türlüsünün günah olduğunu iddia edecek kadar ileri gitmektedir. Ancak Kuran-ı Kerim'de ' Ey iman edenler! Allah'ın size helal kıldığı iyi şeyleri haram etmeyin ve haddi aşmayın. Çünkü Allah haddi aşanları sevmez.' buyurmuştur. Ama insanlar Allah'ın bize gönderdiği bu ilimlerin her türlüsünün günah olduğunu belirterek haddi aşmaktadırlar. Kara büyü yapmak hem niyetten hem de kişilere zararı olduğundan günahtır zaten bunu hiç bir akıl sahibi inkar edemez. Ancak kişinin hayatını daha olumlu yaşamak için yaptırdığı büyünün ne gibi bir günahı olur? Büyü günah ise Allah neden dünyaya Harut ve Marut adlı iki meleği göndererek insanlara bu büyüleri öğretmiştir.

Büyünün her türlüsü günah diyenler bizzat Allah'ın haram kılmadığı bir ilmi haram sayarak en büyük günahlardan birisini işlemektedir. Aslında akıl sahipleri için üzerinde çok düşünülecek bir durum da değildir efendimizin hadisin de belirttiği gibi ' Ameller niyetlere göredir'. Büyü yaptıran kişinin niyeti temiz ve kimseye zararı olmadığı sürece büyü yaptırmak istemesi günah değildir. Hatta tam tersi bu büyüleri kullanmamak Allah'ın bize gönderdiği sırları yok saymaktır.

NEDEN BÜYÜ YAPTIRMALIYIM

Allah bu dünyada bir çok şeyi iki taraflı yaratmıştır tıpkı gece - gündüz, hastalık - sağlık, iyi ve kötü gibi. Bunlar her ne kadar birbirinin zıttı gibi görünse de aslında birbirini tamamlayan şeylerdir. Mesela her zaman sağlıklı yaşayan bir insan düşünün bu kişi sağlığın ehemmiyetini ne derece idrak edebilir. Sağlığın kıymetini en iyi hasta olan insanlar anlayabilir mesela günümüz de kaç uzvumuzun farkındayız. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan birisinin hayalleri hep yürümek, koşmak vs adınadır.  Yürüyebilmenin kıymetini en iyi anlayacak kişi yine sandalyeye mahkum olan kişidir. Bu yüzden Allah bize dert veriyor ki huzurun anlamını daha iyi anlayabilelim. Tabi ki çoğu derdin devasını da vermiştir ama bu devayı bulmak için öncelikle aramak gerekir. Bu yüzden de Allah'ın bize göndermiş olduğu bu ilimlerden faydalanarak hayallerimize ulaşmamız pek tabi olacak bir şeydir.

ARNAVUTKÖYDE MEDYUM ARAMA

Arnavutköyde medyum arayanlar genellikle Arnavutköy medyum, Arnavutköy büyü yapan medyum, Arnavutköy büyü bozan medyum, Arnavutköy medyum adresleri, Arnavutköy profesyonel medyum kelimeleri aranmaktadır. Profesyonel medyum Orhan AKAY uzun yıllardan beri binlerce insanı isteğine kavuşturmuş güvenilir bir medyumdur. Uzman medyum Orhan AKAY'a başvurarak isteklerinize kavuşmak için bize ulaşabilirsiniz.