Ankara'da 5 buçuk milyon insan yaşamaktadır bu yüzden de insanlar sıkça Ankara medyum, Ankara büyü yapan hoca, Ankara büyü bozan hoca, Ankara medyum adresleri, Ankara cinci hoca kelimelerini aramaktadır. Ama yine başkent olması sebebiyle insanların duygularının suistimal edilmesi sırasında en üstte yer alan şehirlerimizden birisidir. Duygularınızı suistimal eden insanlara denk gelmeseniz bile çoğu medyum çekirdekten yetişme değildir.  Bu yüzden Ankara'da medyum bulsanız bile gerçekten işini bilerek yapan medyum bulmanız oldukça zordur.

PEKİ BU DURUMDA NE YAPMALISINIZ

Bulunduğunuz yere göre medyum aramak yerine işinin ehli bir medyum bulmak daha önemlidir. İşinin ehli derken medyumun çekirdekten yetişme ve bu ilim için bazı özelliklere sahip olması gerekir. Medyumluk ilmi kitaplardan veya herkesin ulaşacağı kaynaklardan okunarak öğrenilecek bir ilim değildir. Neden değildir peki oysa her şeye dair kitap bulmak mümkün diye düşünebilirsiniz. Evet medyumluk ileilgili bir sürü kaynak var ama hepsini okursanız çoğunun farklı şekillerde uygulandığını görebilirsiniz. Yani evet kitaplarda bir çok bilgi var ama bu bilgilerin geneli maalesef kaynak olmaktan ziyade kafa karışıklığına sebep olacak kaynaklar.  Bu yüzden çağımızın en büyük sorunlarından birisi de bilgi kirliliğidir.

İŞİNİN EHLİ MEDYUM

Bir medyumun işinin ehli olduğunu nasıl anlayabilirsiniz peki? Bunu anlamanın net bir yolu yoktur aslında ama biraz uyanık olabilirsiniz ve medyumlara başvurmadan önce biraz araştırma yapabilirsiniz. Bu ne işe yaracak diye merak ediyorsanız medyuma araştırdığınız yerlerden sorular sorabilirsiniz. Eğer bocalıyorsa muhtemelen aradığınız işinin ehli kişi değildir. Evet bu durumda da yine medyumluk konusunu öğrenmiş ama yapamayacak insanlara denk gelme ihtimaliniz var. Bu zaten sizi tamamen işinin ehli insanlara götürecek bir yol değil ama işinin ehli kişileri bulmanızı biraz daha kolaylaştırır.

MEDYUMLARLA NASIL KONUŞMALIYIZ

Yukarıda bahsettiğimiz şekilde medyumlara sorular sormanız normaldir. Ama medyumlara şunu ispat et, bunu bildiğini bana göster gibi şeyler söylerseniz hangi medyum olursa olsun buna tepki gösterecektir. Bunun sebebi işinin ehli kişiler insanlara yardım eder ve genelde meşgul olurlar. Bu yüzden size bir şey ispat etmek yerine derdinize bir çözüm bulmaya çalışırlar. Yok eğer işinin ehli insanlar değilse de onlarda doğal olarak size tepki göstereceklerdir. Yani bir şeyleri ispat etmesini isteyerek güvenilir medyum bulmanız oldukça zordur.

Ankara Güvenilir Medyum

Eğer güvenilir bir medyum arıyorsanız yapmanız gereken en mantıklı hareket web sitesini incelemek olmaktır. Güvenilir medyum arıyorsanız sitesine girip yazılarını okuyarak sorgulayabilirsiniz. Bir çok kişi ücretsiz medyum arayıp hocam bu iş için para istenmez bu durum güvenilir olmayan medyumların işidir gibi atıflarda bulunuyorlar ancak durum öyle değildir. Siz bir işlem istediğiniz de o işleme özel tılsım oluşturulmakta ve bunun da bir masrafı olmaktır. Ayrıca almadan vermem Allah’a mahsustur. İllaki her işlemin bir bedeli vardır. Bundan dolayı bu mantilitede olup istekte bulunmayın. Çünkü olmayacak birşey dir. Bende isterim ücretsiz olarak işlemlerinizi yapıyım ancak alacağım malzemelerin bedelini kendi cebimden karşılayamam. Ha müşkül durumda olan kişiler bazen özel ricalarda bulunabiliyorlar onların da durumu göz önünde bulundurulup yine elimden geldiğince yardımcı oluyorum. Güvenilir medyum arayışındaysanız eğer her hangi bulunduğunuz şehirde aramaktan ziyade bilgisine güvenin. Unutmayın bilgili medyum güvenilir medyumdur. O yüzden ANKARA güvenilir medyum arıyorsanız Orhan hoca size yardımcı olacaktır. Çünkü bilgisi ve tecrübesi sizi sıkıntılarınızdan arındıracaktır. Derdiniz ve sıkıntınız ne olursa olsun hocamız sizlerin problemini çözüp gerçekten sonuç almanız için çalışacaktır. Yapacağı size özel çalışmalar yılların vermiş olduğu tecrübe ile güvenilir olmasını sağlıyor.

Büyü ve Büyücülük

İnsan oğlunun ilk varoluşundan beri temel ilgi alanlarından birisi büyü ve büyücülüktür. Peygamberimi s.a.v de dahil olmak üzere bir çok kişiye büyü yapılmış ve yaptırılmıştır. Ankara büyü yapan hocalar arayışında olduğunuzda bu durumu aklınızdan çıkarmayın. Çünkü bir çok kişi büyü günah mı diye sormakta. Bu durum çok tartışılmakta. Çünkü günah olan hiç bir işlemi aklı selim hoca yapmamakta. Günah olmayan yollarla sonuca ulaşacak büyüler güvenilir medyum tarafından zaten uygulanmaktadır. Ankara büyücü hoca aradığınızda büyünün günah olup olmadığını sorgulamak yerine beni arayarak yapılacaklar hakkında konuşabilirsiniz. Her inanış kendi gizemini yaratmaktadır. Siz neye inanırsanız inanın büyücülük var ve bu size karşı yapılmış olabilir. Ayrıca siz de yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumdan çekinmek yerine derdiniz için araştırmalar yapabilir sizin aklınıza yatan büyücü hoca arayışına girebilirsiniz. Bulduğunuz hocalara güvenmek ise tamamen size kalmış durumda. Ama güvenmeden hiç bir hocayı aramayın çünkü yapılacak işlemden sonuç almak istiyorsanız ilk olarak sizin inanmanız gerekiyor