Adıyaman ilimizde 615 binden fazla insan yaşamaktadır. Bu yüzden sıklıkla Adıyaman medyum, Adıyaman büyü yapan hoca, Adıyaman büyü bozan hoca, Adıyaman medyum adresleri, Adıyaman cinci hoca gibi aramalar yapılmaktadır. Özellikle taşra bölgelerde yaşayan insanlar büyü,  çeşitli cin musallat olması olaylarından dolayı medyum aramaktadırlar. Ancak aramanızı bu şekilde kısıtlamak yerine derdinizi çözecek ilim sahibi medyumlar bulmak daha önemli bir konudur. Yakın çevrenizde bulunan medyumlar işinin ehli ilim sahibi medyumlar olduğu anlamına gelmez. Çağımızın gelişmesiyle birlikte önemli olan artık medyumun konumu değil size ne derece yardımcı olacağıdır. Eğer size en uzak olan medyumun derdinizi en kesin yolla sona erdireceğini düşünüyorsanız mesafeleri dert etmenize gerek yok. Artık kargoların Türkiye'nin her yerine gitmesiyle birlikte medyumda istediğiniz yardımı size kargo yoluyla gönderebiliyor. Medyumun size verdiği talimatlar çerçevesinde dediklerinizi yaparsanız derdiniz en kısa zamanda ve en kesin yolla çözülmüş olacaktır.

MEDYUMLA GÖRÜŞME SIRASINDA NE YAPILMALI

Güvenilir medyum bulduğunuzu ve yardım almanız gerektiğini düşünüyorsanız öncelikle derdinizi veya istediğinizi belirtin. Medyumun öğrenmek istediği konular hakkında yalan, yanlış bilgiler vermekten kaçınınız. Sorulan sorulara ne kadar kesin ve doğru şekilde cevaplar verirseniz medyumun yapacağı işlemin tesiri de o kadar artacaktır. Medyumu oyalamaktan kaçınmanızda da fayda var çünkü medyumlar sürekli olarak insanlara yardım eden ilim sahibi kişilerdir. Bu yüzden genellikle meşgul olurlar ve sizin oyalamanız başkalarının da kul hakkına girmenize sebep olabilir. Eğer  medyuma isteğinizi direk olarak belirtir, öğrenmek istediği şeyleri eksiksiz bir şekilde söylerseniz dilekleriniz de o kadar çabuk ve eksiksiz olur.

İkinci bir konu ise medyum ne kadar iyi olursa olsun yapılan işlemin bir etki süresi vardır. Yani medyum gerekli işlemleri yaptı diyelim bu isteğinizin hemen olacağı anlamına gelmez. Medyumun bilgisi ve ilmi son derece önemlidir ama burada asıl işi yapan medyum değildir medyum sadece aracıdır. İstekleriniz Allah (cc) tarafından kabul edilir medyum buna vesiledir. Bu yüzden isteklerim üç gün oldu gerçekleşmedi vs sabırsızlık gösterirseniz yapılan işlemin tesiri de azalacaktır. Allah (cc) sabredenlerle beraberdir ve istediğinizi tamamen tesir etmesi sizin için en hayırlı olan zamanda gerçekleşir. Medyum size sadece tecrübelerine göre tahmini bir süre söyleyebilir ama kesin bir zaman belirtmesi gibi bir durum söz konusu değildir.