Adet Kanı Büyüsü eski zamanlardan beri insanlar tarafından eşleri ayırmak veya birini kendine bağlamak için kullanılan bir büyüdür. Kendine bağlanması için yapılan kişi evli ise eşinden boşanır veya sevgilisi varsa ondan ayrılır ve gözü büyüyü yaptıran kişiden başkasını görmez. Genel olarak kara büyü olarak geçse de evli bir kadın kocasına yaptırmak istediği zaman bu zararsız büyülerin içerisinde değerlendirilir. Bu konularda tekrar belirtmekte fayda var büyünün kara büyü mü ak büyü mü zararsız büyü mü olduğu kişinin niyetine bağlıdır. Tabi ki zararsız büyü yaptırmak isteyen kişi yapılan büyü ile çevresindeki insanlara zarar verirse bu tartışmalı bir konudur. Özellikle bazı insanlar internet üzerinden okuduğu kadarı ile bu büyüleri kendisi yapmaya çalışmaktadır veya bu ilimden anlamayan medyumlarla çalışmaktadır. Bu şekilde büyü yaptırmak veya yapmaya çalışmak hem son derece tehlikeli hem de kişinin niyetini aşan bir durumdur.

Bu yüzden büyü yaptırmak için bu ilimler konusunda uzman bir medyumdan yardım almak en doğru seçim olacaktır. Aksi takdirde isteklerinize kavuşamayacağınız gibi bir çok sorunla karşılaşmanız kaçınılmazdır. Medyum Orhan AKAY uzun yıllardır bu ilimlere hakim ve kendine has yöntemleriyle uzman bir medyumdur.

ADET KANI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Adet Kanı Büyüsünü yapmak için gerekli olanlar büyü yaptıracak kişinin adet kanı, temiz bir bez parçası, kırmızı iplik ve büyü yapılacak kişinin herhangi bir eşyasıdır. İlk gün görülen adet kanı alimler tarafından necis yani pis sayıldığı için 2. günü gelen adet kanı kullanılmalıdır.

Daha sonra adet kanı bulaşmış pedden veya bezden orta büyüklükte bir parça kesilir ve temiz bez parçasına rulo olarak sarılır. Daha sonra rulo şeklindeki bu bez açılmayacak şekilde kırmızı ip ile dikilir. İlk gece bu beze tılsımlı sözler söylenir ve dini motif ve kitapların olmadığı bir odada bir gece bekletilir. Daha sonra büyü yapılacak kişiden alınan nesne temiz bir bez ile yine rulo şeklinde sarılır ve kırmızı ip ile dikilir daha sonra ilk bez ile bu bez yine kırmızı ip ile dikilir. O gece yine tılsımlı sözler söylenir ve aynı yerde bekletilir 3. gece birbirine dikilen bu bezler uzak bir yere gömülür. Gömülmeden önce yine tılsımlı sözler söylenir ve gömme işlemi bittikten sonraki gece büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.