Türkiye'nin belki de en fazla olay duyduğumuz şehri olan Adana'da iki milyondan fazla insan yaşamaktadır. Nüfusun çoğunluğu sebebiyle insanlar Adana medyum, Adana büyü yapan hoca, Adana büyü bozan hoca, Adana medyum adresleri, Adana cinci hoca şeklinde arama yapmaktadır. Ama ne yazık ki bu şekilde isteklerinize ulaştıracak medyumu bulma işini zorlaştırırsınız. Bunun yerine güvenilir medyum, hangi medyuma güvenebilirim şeklinde arama yapmak daha mantıklıdır.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte çağımız da bir çok faydalı ve zararlı gelişme olmaktadır. Faydalı yönünü ele alırsak artık global şekilde en iyi medyumu bulmak ve ondan yardım almak oldukça kolaydır. Bu da isteklerinize ulaşma adına büyük bir devrim sayılabilir. Çünkü eskiden insanların güvenilir medyumu bulmaktan ziyade yakın civardaki medyumlara başvurması gerekiyordu. Bunun nedeni internet olmadığı için mecburen sadece sağdan soldan duyduğu insanların önerilerine göre bir fikirleri olmasıydı. Bu öneriyi yapan insanlar da hep aynı çevrede yaşadığı için mecburen aynı döngü içinde belirli medyumlara gidilebiliyordu.

İnternetin en kötü yönü ise artık medyumluk işini bilen olduğu kadar bilmeyen bir çok sözde medyum da bu ilime bulaşmıştır. Yani eskiden her bilgiye ulaşmak neredeyse imkansızdı şimdi istediğimiz her bilgiye ulaşmak çok çok kolay. Ama bunun sonucunda da bilgi kirliliği aldı başını yürüdü. Yani şimdi her bilgiye ulaşmak çok kolay ama doğru bilgiye ulaşmak hala zor. Medyumluk ilminde aynen bu şekilde bilen olduğu kadar bilmeyen insanla doldu ve herkesin ulaşacağı kaynaklardan öğrendikleri bilgilerle medyumluk yapmaya çalışan bir sürü insan var. Bu da yeni sorunlar doğurmaktadır ve insanlar isteklerine ulaşmak isterken başına daha büyük sorunlar açılmaktadır.

NE TÜR SORUNLARLA KARŞILAŞABİLİRSİNİZ

Bir binayı yapan müteahhit işini ne derece sağlam yaparsa o binanın dayanıklılık süresi de o derece artmış olur. Orta derece bilgisi olan müteahhitin yaptığı yapıların ise ömürleri çok uzun olmamaktadır. Bu işten anlamayan ama yapmaya çalışan müteahhitin yaptığı yapılar ise her an çökme tehlikesi içindedir. Medyumluk ilmi de aynen bu şekilde incelenebilir. Eğer medyum tecrübeli ise yaptığı işlemin ömrü de o kadar güçlü ve uzun süreli olur. Medyumun bilgisi orta derece ise sizi isteklerinize ulaştırabilir ama etkisi çok uzun sürmez ve zamanla tesirini yitirir. Bu işi internetten veya herkesin ulaşacağı kaynaklardan öğrenen kişinin yapacağı işlemler ise etki tamamen zıt yönde olabilir ve amaçlarınıza ulaşmak yerine dertlerinizi çoğaltmış olursunuz.