Acı Biber Büyüsü kişinin niyetine göre belirlenen ve kişileri birleştirmek, bağlamak veya ayırmak gibi çeşitli nedenler için yapılan büyülerden bir tanesidir. Toplumumuzda genellikle kişileri birleştirmek amacıyla istendiği için daha çok aşk büyüsü olarak yapılmaktadır ancak bu bir zorunluluk değildir. Zira bu büyü kişilerin mutluluğuna vesile olacak bir büyü olduğu gibi aynı zaman da kişileri ayırmak birbirlerine karşı soğuk davranmalarını sağlamak için de yapılabilmektedir. Bazen de önceden sevdiği insandan soğuyan ama direk olarak ayrılmasının kötü olacağını düşünen insanlar içinde soğutma amacıyla istenebilmektedir.

ACI BİBER BÜYÜSÜ GÜNAH MI

Acı Biber Büyüsü kişinin niyetine göre belirlenen büyülerden birisi olduğu için buna net bir cevap vermek yersiz olacaktır. Zira kişileri ayırmak, mutsuz olmalarını sağlamak gibi nedenlerle isteniyorsa yapılması günahtır. Ancak kişileri birleştirmek ya da karşıdaki insanı kırmadan onu kendinden soğutmak amacıyla yapılıyorsa günah değildir. Her ne kadar bir insanı kendinden soğutmak günah mı tartışılacak bir konu gibi görünse de zaten o ilişkide doğru gitmeyen bir şeyler vardır. Bir insanı üzerek ondan ayrılmak yerine onu kendinden soğutacak ayrılmasını sağlamak çok daha mantıklıdır. Bir ilişkide kişilerden birisi mutlu değilse zaten o ilişki daha çok bir ızdırap olacaktır. Ve kişinin bu şekilde karşısındaki insanı kırmadan kendinden ayrılmasını istemesi aslında karşıdaki insana hala saygısı olduğunu gösterir.

ACI BiBER BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Acı Biber büyüsünü yapabilmek için öncelikle 2 tane acı biber temin edilmesi ve büyü yapılacak kişinin bazı bilgilerinin öğrenilmesi gerekmektedir. Sonra temiz bir kağıda tılsımlı sözler ve kişinin bilgileri yazılarak bekletilmesi gerekir. Bu işlem bittikten sonra temin edilen acı biberler közde pişirilerek kişinin niyeti ve acı biber duasının okunması gerekmektedir. Daha sonra pişirilen biberler tılsımlı sözlerin yazılı olduğu kağıda sarılarak 2 gece muhafaza edilmelidir. Son olarak muhafaza edilen biberler kişinin niyetine göre ya toprağa gömülür ya da ince şekilde doğranarak parçaları farklı yerlere atılır.

ACI BİBER BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Acı Biber Büyüsünün etkilerini sorunsuz bir şekilde görmek için uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Her ne kadar yapılışı kolay bir büyü gibi görünse de yapılan en ufak yanlış büyünün olumsuz etki etmesini sağlayacaktır. Gerek hazırlanan kağıda yazılacak tılsımlı sözler gerekse okunacak Acı biber duasının dikkatli yapılması gerekmektedir.